انجمن صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد مشهد > نمایش خبر
Get Adobe Flash player

نمایش اخبار

تعداد بازدید: 434 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: دبیرخانه
جلسه اعضای كانون استان با آقاي دكتر شهلا منتخب شوراي اسلامي شهر مشهد

در جهت تعامل با اعضاي منتخب دوره پنجم شوراي اسلامي شهر مشهد، اعضاي هيئت مديره كانون استان به همت مهندس قاسمي با آقاي دكتر شهلا جلسه اي را در محل دفتر ايشان برگزار نمودند.

در اين جلسه ابتداي آقاي مهندس عدالتی راد، ضمن تبريك به آقاي دكتر شهلا و ساير اعضاي منتخب شوراي شهر جديد، مشكلات آموزشگاههاي  فني و حرفه اي  را در دوره چهارم شورا را عنوان نمود وعنوان كرد كه شوراي چهارم به جاي همكاري و تعامل، ما را واردار كردند كه از مصوبه آنان به ديوان عدالت اداري شكايت كنيم ،كه به لطف خداوند، هيات عمومي ديوان نيز راي به ابطال اين مصوبه داد.

رياست كانون همچنين طرحهايي در جهت استفاده آموزشگاهها از فرهنگسراهاي شهرداري و كمك به شهروندان و شهرداري مشهد پيشنهاد نمود كه مورد استقبال آقاي دكتر شهلا نيز قرار گرفت.

در ادامه ساير اعضاي هيات مديره كانون و همچنين آقاي مهندس معظمي به عنوان عضو هيات نظارت استان مطالب ارزنده اي را بيان نمودند كه مورد توجه آقاي دكتر شهلا قرار گرفت.

در ادامه آقاي شهلا ضمن تشكراز حضور اعضاي كانون استان، تعامل و همكاري با كانون را در جهت توسعه فرهنگ شهروندي و پيشرفت جامعه و ايجاد اشتغال بسيار لازم دانست و اعلام نمود كه تفكر گروه جديد شوراي شهر آن است كه كار را به خود مردم بسپارند و از طرحهاي آنها استقبال خواهند نمود و همكاري با كانون را كاملاً ضروري دانست.

 

 اعضاي حاضر در جلسه: مهندس معظمي، مهندس عدالتی راد، مهندس قاسمي، مهندس صابري، مهندس عليان و خانم دكتر سركشيكي

 

روابط عمومي كانون استان


printrating
  نظرات

کلیه حقوق این پرتال متعلق به کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای خراسان رضوی میباشد